Danışma Hattı: 0212 620 88 21

 

Acryflex-T Standart Sistem

Acryflex-T Standart Sistem

Acryflex-T Standard Sistem akrilik tenis kort sistemimiz ekonomik ve hızlı kategoride bir kaplamadır. Tercihan asfalt altyapı üzerine uygulanması tavsiye edilmektedir. Buna rağmen AQ Primer Epoxy Bariyer Astarı ile beton zeminlerde de performanslı bir kaplama oluşturur.

Belgeler

SİSTEM KOMPONENTLERİ

ACRYPATCH 367-C

ACRYPATCH 367-C yüksek dayanımlı akrilik latex bağlayıcılı,

silis kumu ve çimento ile karıştırlarak beton ya da asfalt

zeminlerde tamir amaçlı kullanılan akrilik latex polimerdir.

ACRYLIC PRIMER 367-28

Akrilik Primer 367-28 (beton için kullanılan bir primer olup, onarım ürünlerinin ve kaplama uygulamalarının daha iyi bir şekilde yapışmasına katkıda bulunur). Akrilik Primer 367-28 % 100 akrilik bir emülsiyondur ve sprey, rulo veya fırça ile tatbik edilebilir. Akrilik Primer 367-28 kullanıma hazırdır. Seyreltilmeye ihtiyaç duyulmaz.

ACRYLIC RESURFACER 367-30

ACRYLIC RESURFACER 367-30, konsantre %100 akrilik latex bağlayıcılı, silis kumu ile karıştırlarak beton yada asfalt zeminlere uygulanan tek komponentli bir akrilik latex polimerdir. ACRYLIC RESURFACER 367-30 tenis kort sisteminin uygulanacağı beton veya asfalt zeminin ve cushion sistemin aderansını arttırmak amacıyla kullanıldığı gibi mevcut akrilik yüzeylerin tekrar PRECOAT 367-200 Tenis Kort Boyası ile boyanması öncesi astar olarak da kullanılabilir.

PRECOAT 367-200

PRECOAT 367-200 özel granülimetrik quartz dolgulu %100 akrilik latex bağlayıcılı, talebi halinde özel renkleride üretilebilen, yüksek kaliteli bir kaplamadır. PRECOAT 367-200 oyun hızını kontrol etmek amacıyla belirli bir tekstüre yapıda formüle edilmiştir. Kauçuk squeege aparatla uygulanması quartz granüllerin zeminin en küçük noktalarına kadar homojen dağılımın sağlayarak çok düzgün, sert ve yırtılma direnci yüksek bir kaplama oluşturur. Ayrıca mevcut boyalı tenis kortu zeminlerinde yenileme amaçlı da kullanılabilir. oyun hızını kontrol etmek amacıyla ince quartz ile formüle edilmiştir. Kauçuk squeege aparatla veya rulo ile uygulanması quartz granüllerin zeminin en küçük noktalarına kadar homojen dağılımın sağlayarak çok düzgün, sert ve yırtılma direnci yüksek bir kaplama oluşturur. Ayrıca mevcut boyalı tenis kortu zeminlerinde yenileme amaçlı da kullanılabilir.

OVERLINE 367-F

OVERLINE 367-F %100 akrilik latex bağlayıcılı, talebi halinde özel renkleride üretilebilen, yüksek kaliteli bir çizgi boyasıdır. Akrilik sistem zeminlerde oyun alanlarının gerekli çizgi ve hatlarının belirlenmesinde kullanılır.

GLOSSCOAT 367-T

GLOSSCOAT 367-T şeffaf/renkli, özellikle PRECOAT 367-200 üzerine uygulanması için geliştirilmiş tek komponentli bir akrilik latex polimer verniktir. GLOSSCOAT 367-T tenis kortları, voleybol ve basketbol sahalarında PRECOAT 367-200 üzerine uygulanmak suretiyle yüksek dayanımlı yüzeyler oluşturur. Özellikle yeni kaplanmış zeminlerde çok iyi sonuç verir.(teknik şartname doğrultusunda tercihen kullanılır.)

AKRİLİK STANDART SİSTEM KAPLAMA

Sistem Bileşenleri

  • Acrylic Primer 367-28(Akrilik Primer)
  • Acrylic Resurfacer 367-30(Akrilik Resurfacer)
  • Precoat 367-200(Akrilik Renk Katı)
  • Overline(Çizgi Boyası)
  • Glosscoat 367-F (UV koruyucu akrilik şeffaf vernik)

Sistemin toplam kalınlığı zeminin düzgünlüğüne bağlı olarak 1,5-2 mm aralığındadır.

Belediyelerin ve okulların spor zemin projelerinde, çok amaçlı basketbol, tenis, voleybol zeminlerinde ve bisiklet yolları, yürüyüş yolları, paten saha zeminlerinde ideal ve ekonomiktir.

Sistem bileşenleri tamamı saf akrilik polimer bazlıdır ve çevre dostu ürünler olup fenol türevi içermezler.

Acryflex-T Standart Sistem hakkında sormak istedikleriniz var mı?

Acryflex T Standart Sistem Nedir?

Yüksek kalitede Akrilik polimer ve UV ışınlarına dayanıklı pigmentlerle güçlendirilmiş formülasyonu ile uzun ömürlü,  genellikle tenis kort zemin kaplaması olması yanında çok amaçlı açık alan basketbol ve voleybol saha zemin kaplaması olarak da kullanılan zemin kaplama sistemidir.

Acryflex-T Standart Sistem Ne İçin Kullanılır?

Belediyelerin ve okulların spor zemin projelerinde, çok amaçlı basketbol, tenis, voleybol zeminlerinde ve bisiklet yolları, yürüyüş yolları, paten saha zeminlerinde ideal ve ekonomiktir. Sistem bileşenleri tamamı saf akrilik polimer bazlıdır ve çevre dostu ürünler olup fenol türevi içermezler.

Acryflex-T Standart Sistem Özellikleri Nedir?

Acryflex-T Standart Sistem’in katman özellikleri;
Acrylic Primer 367-28(Akrilik Primer)
Acrylic Resurfacer 367-30(Akrilik Resurfacer)
Precoat 367-200(Akrilik Renk Katı)
Overline(Çizgi Boyası)
Glosscoat 367-F (UV koruyucu akrilik şeffaf vernik)

You cannot copy content of this page