Danışma Hattı: 0212 620 88 21

 

Hakkımızda

Çağrı Zemin Grup

Yüksek standartlarda uygulamalarımızla ve profesyonel iş disiplini ile hizmetinizdeyiz.

Temelleri 2010 yılında İstanbul’ da atılan Çağrı zemin firması, 11 yılı aşan yolculuğunda, gelişmenin, değişimin ve kolektif paylaşım ruhundan ödün vermeden devam etmiştir.  
Çağrı Zemin Sistemleri; siz değerli müşterilerine her konuda profesyonel ekibi ile Epoksi kaplamaları konusunda, gelişen dünyamızda yenilikçi zemin kaplama hizmetleri sağlar.
Bu amacına uygun olarak sadece İstanbul’da değil, güzel ülkemizin en ücra noktasına erişilebilir ve ulaşılabilir olma misyonuna sahiptir.
Saygın ve Değerli
MİSYON
Saygın ve Değerli
MİSYON
Saygın ve Değerli
Çağrı Zemin güvenli , saygın , değerli olan ülkesini ve sektörünü düşünen, çevreye saygılı, müşterisinin ve çalışanının gurur duyduğu, örnek bir kurum olarak hizmet vermeyi misyon edinmiştir.
Sürdürülebilir Gelişme Endeksli
VİZYON
Sürdürülebilir Gelişme Endeksli
Ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan, gelişime ve yeniliklere açık bir ekip olan kadrosuyla, sürati, teknolojiyi, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır.

NEDEN ÇAĞRI ZEMİN?

Spor Saha Akrilik Zemin Kaplama Çağrı Zemin

KALİTE

Çağrı Zemin, Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki profesyonel yönetim desteği ile müşteri memnuniyeti odaklı; ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi araştıran yüksek kaliteli hizmet sunmayı ve çalışanlar tarafından benimsenmesi sağlanmakla kaliteden taviz vermez prensiple hareket etmektedir.

Epdm Tartan Zemin Kaplama Spor Saha

GÜVENLİK

Tüm çalışanların güvenli ve yeterli derecede çalışabilmesi için gereken eğitim ve bilginin sunulması, İşyeri içerisinde kaza ve yaralanma vakalarının azaltılması veya bertaraf edilmesi için gereken önlemlerin alınması, Ulusal mevzuat ve uluslararası standartlara göre çalışan sağlığı ve güvenliği ile ilgili yükümlülüklerin yerine getirilmesidir.

Referanslarımız

SON PROJE UYGULAMALARIMIZ

Van Belediyesi Spor Tesisi

Van Belediyesi Spor Tesisi Akrilik Zemin Kaplama Uygulaması Yüksek standartlarda ve profesyonel iş disiplini ile tamamlanmıştır.

Van Sahil Projesi

Van Sahil Projesi Akrilik Zemin Kaplama Uygulaması Yüksek standartlarda ve profesyonel iş disiplini ile tamamlanmıştır.

Trabzon Fen Edebiyat Fakültesi

Trabzon Fen Edebiyat Fakültesi Akrilik Zemin Kaplama Uygulaması Yüksek standartlarda ve profesyonel iş disiplini ile tamamlanmıştır.

Zemin sistemlerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız...
HEMEN ARAYIN, PROFESYONEL EKİBİMİZ ÜCRETSİZ KEŞİF YAPSIN VE TALEBİNİZ İÇİN TEKLİF VERSİN…

You cannot copy content of this page