Danışma Hattı: 0212 620 88 21

 

Mikrobeton Zemin Kaplama

Mikro Beton Zemin Kaplama

Mikro beton hem konut hem de ticari amaçlı çok sayıda uygulama için kullanılmıştır. Dayanıklıdır dahili ve harici olarak yüzeylerde kolayca kullanılabilir. Su geçirmez bir malzemedir ve bu nedenle mutfaklarda banyo ve sıçrama sırtları için ideal bir kaplama seçeneğidir.

Mikro beton, çeşitli dokular, tonlar ve renklerde bulunan çok yönlü bir üründür. Dekoratif ve şık görüntüsüyle sizleri cezbetmeye yeterli bir üründür. Mekanda yaratmış olduğu nostalji ile yaşam alanlarına estetik katmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Sonuç olarak, mikro beton, benzersiz tasarım öğeleri sunmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir ve uygulamalarına çağdaş bir görünüm kazandırır.

Belgeler

Mikro Beton Kullanım Alanları

Mağaza, ofis, show-room, spor salonları, fabrika zeminleri, konut vb. alanlarda kullanılabilir.

Mikro Beton Avantajları Zamandan tasarruf sağlar, hızlı uygulanır, hızlı kürlenir. Mimari çözüm ürünü olarak, projelerde ve uygulama alanlarında çok hızlı ve yerinde imalat imkanı verir.

Sağlam, uzun ömürlü ve modern görünümlü dekoratif zemin kaplamalarıdır.

Yüzey Hazırlığı

Uygulama öncesinde kaplanacak yüzeyin sert ve sağlam olduğu tespit edilmeli, yüzey, yabancı maddelerden, yumuşak veya zayıf katmanlardan arındırılmalıdır.

Tüm toz ve parçacıklar, yüzeyden temizlenmelidir. Çimento şerbeti veya eski kaplamalar mekanik olarak sökülmelidir.

Yağ veya gres lekeli betonu, pürmüzle yakarak ve/veya özel bir gres temizleyicisi uygulayarak temizlemek gerekebilir.

Uygulama Kalınlığı

Uygulama yapılacak yüzeyin bozukluğuna bağlıdır. 5 mm ila 40 mm aralığında uygulama yapılabilmektedir. Kuru malzeme tüketimi, 1 mm kalınlık için 1,65 kg/m²’dir.

Mikro Beton Zemin Kaplama hakkında sormak istedikleriniz var mı?

Maalesef buna izniniz yok!