Danışma Hattı: 0212 620 88 21

 

Pandomo Zemin Kaplama

Çağrı Zemin

Pandomo Zemin Kaplama

Pandomo Zemin Kaplama modernlik, ayrıcalık ve dayanıklılık gerektiren mekan ihtiyacını tamamen karşılar. Çimento bazlı modern endüstriyel görünüm sadece kamusal alanlarda değil, artan bir şekilde evlerde de kaliteli ve şık alanlar yaratmaktadır.

PANDOMO zemin kaplamanın bir çok yüzü vardır, renk ton ve dalgalanmalarının, gölgelerin ve benzer tekniklerin kişisel zevklere uygulanmasıyla zeminler hayat bulur ve mekanlar yeniden başka bir görünüm kazanır.

1
4
2
5

Pandomo Zemin Kaplama asgari uğraşma azami sağlamlığı da temin eder. Beş milimetrelik küçük bir kalınlıkla bile yüksek kaliteli bir parke veya doğal taşın esnekliğini sağlar.

Çağrı Zemin

Özellikleri

Pandomo Zemin Kaplama son derece dayanıklıdır ve çağdaş görünümleriyle çoğu konut ortamına uygundur ve yüksek yapısal esneklik, esneklik, tokluk ve iyi gürültü azaltma nitelikleri gösterir.

Pandomo Zemin Kaplama UV dayanımlıdır (sararmaz), bakımı kolay, temiz ve su geçirmezdir.

Döşememiz, kayma potansiyeline sahip bir seçenek ile mükemmel hijyenik özelliklere sahiptir ve ürün ömrü boyunca, mükemmel bir ayak altı hissi sunan çok çeşitli ortamların taleplerini karşılamak için yenilenebilir.

Referanslarımız

İşinize değer katar...

Zemin sistemlerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız...
HEMEN ARAYIN, PROFESYONEL EKİBİMİZ ÜCRETSİZ KEŞİF YAPSIN VE TALEBİNİZ İÇİN TEKLİF VERSİN…
Maalesef buna izniniz yok!