Danışma Hattı: 0212 620 88 21

 

Pandomo Zemin Kaplama

Çağrı Zemin

Pandomo Zemin Kaplama

Pandomo Zemin Kaplama modernlik, ayrıcalık ve dayanıklılık gerektiren mekan ihtiyacını tamamen karşılar. Çimento bazlı modern endüstriyel görünüm sadece kamusal alanlarda değil, artan bir şekilde evlerde de kaliteli ve şık alanlar yaratmaktadır.

PANDOMO zemin kaplamanın bir çok yüzü vardır, renk ton ve dalgalanmalarının, gölgelerin ve benzer tekniklerin kişisel zevklere uygulanmasıyla zeminler hayat bulur ve mekanlar yeniden başka bir görünüm kazanır.

Pandomo Zemin Kaplama
Pandomo Zemin Kaplama Lavabo
Pandomo Zemin Kaplama
Pandomo Zemin Kaplama

Pandomo Zemin Kaplama asgari uğraşma azami sağlamlığı da temin eder. Beş milimetrelik küçük bir kalınlıkla bile yüksek kaliteli bir parke veya doğal taşın esnekliğini sağlar.

Çağrı Zemin

Özellikleri

Pandomo Zemin Kaplama son derece dayanıklıdır ve çağdaş görünümleriyle çoğu konut ortamına uygundur ve yüksek yapısal esneklik, esneklik, tokluk ve iyi gürültü azaltma nitelikleri gösterir.

Pandomo Zemin Kaplama UV dayanımlıdır (sararmaz), bakımı kolay, temiz ve su geçirmezdir.

Döşememiz, kayma potansiyeline sahip bir seçenek ile mükemmel hijyenik özelliklere sahiptir ve ürün ömrü boyunca, mükemmel bir ayak altı hissi sunan çok çeşitli ortamların taleplerini karşılamak için yenilenebilir.

Referanslarımız

İşinize değer katar...

KentFord Zemin Kaplama Uygulamaları
Beyoğlu Belediyesi Zemin Kaplama Uygulamaları
Dumankaya Zemin Kaplama Uygulamaları
İdo Zemin Kaplama Uygulamaları
Adli Tıp Kurumu Zemin Kaplama Uygulamaları
İga Zemin Kaplama Uygulamaları
Zemin sistemlerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız...
HEMEN ARAYIN, PROFESYONEL EKİBİMİZ ÜCRETSİZ KEŞİF YAPSIN VE TALEBİNİZ İÇİN TEKLİF VERSİN…

Pandomo Zemin Kaplama Nedir?

Pandomo zemin ve duvar kaplamaları yüzeyler de kullanılabilen ve mekanda süreklilik sağlayan bir malzemedir. Pandomo, 2002 Almanya Domotex Yapı Fuarı’nda, “Yüksek Kaliteli Mimari Ürünler” dalında “En Yenilikçi (Innovative) Dekoratif Yüzey Kaplaması Ödülü”nü kazanmıştır. Bu ürün çimento bazlı olup mineral yağlarla cilalandığı için doğal olan ve 5 – 10 mm kalınlığında saten dokusu olmasına rağmen yüksek aşınma dayanımına sahip bir yüzey kaplama sistemidir. Pandomo ’da büyük alanlarda dahi derz bulunmaz, böylece tek parça doğal taş zemin özelliği göstermektedir. Uygulama esnasında tek dikkat edilmesi gerekilen koşul yüzeyin düz olmasıdır. İç tasarımda farklı yüzey görünümleri gelişmiş bir malzemedir. Bu sayede Pandomo sınırsız tasarım imkanı sağlar. Kişiye ve zevke özel renk seçenekleri, gölge, çizgi vb değiştirici etkiler zemini ve duvarları canlandırarak mekanı güzelleştirir, her mekana kendine has benzersiz bir hava katar.

Pandomo zemin kaplama geniş ve kaliteli içeriğe sahip olan modern ve özel zemin kaplama türüdür. Dekoratif görünümlü, çimento içerikli ve kusursuz bir dizayna sahip olan bu zemin kaplamaları yüksek seviye dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle tahrip olması, kirlenmesi daha zordur. Pandomo zemin kaplamalarının günlük bakım ve temizliği son derece kolaydır.

Pandomo zemin kaplama geniş bir kullanım alanına sahiptir. Konutlar, ticari firmalar, restoranlar, alışveriş ve eğlence merkezleri, hastane ve okullar ve daha birçok farklı alanlarda Pandomo zemin kaplamaları güvenli bir şekilde uygulanabilir.

Beğenilere hitap eden bu profesyonel ürünler geniş renk skalalarında üretilir. Bu açıdan firmaların ve evlerin görünümüyle bütünleşir. Pandomo zemin kaplamaları mekânların iç alanlarında pozitif bir hava oluşturulması bakımından son derece idealdir. Kusursuz dizaynıyla tüm dikkatleri üzerinde yoğunlaştıran Pandomo zemin kaplaması işletmelerde ve evlerde maksimum düzeyde konfor, estetiklik sunuyor.

Pandomo Nedir?

Pandomo doğal beton görünümüne sahip mineral bazlı bir ürün olup duvar ve zemin kaplamalarında kullanılmaktadır. Pandomo mimari dekorasyon için imkan sağlayan modern bir yüzey kaplama sistemidir. Pandomo ürünleri ile dilerseniz klasik homojen yüzeyler, dilerseniz de özgün tasarımlar yapabilirsiniz.

Pandomo Zemin Kaplama Nedir?

Pandomo zemin kaplama kaliteli içeriği ve geniş bir kulanım alanına sahip olan modern zemin kaplama çeşididir. Dekoratif görünümü, çimento içeriği, estetik dizaynı ve dayanıklılığıyla ön plana çıkar.

Pandomo Zemin Özellikleri Nedir?

Pandomo Zemin Kaplama oldukça dayanıklıdır ve modern görünümüyle çoğu konut ortamına uygunluk gösterir ve yüksek yapısal esneklik, tokluk ve gürültüyü azaltma nitelikleri gösterir. Pandomo Zemin Kaplama UV dayanımlıdır. (Sararmaz), bakımı kolay, temiz ve su geçirmezdir.

Maalesef buna izniniz yok!