Danışma Hattı: 0212 620 88 21

 

Acryflex-T Cushion Sistem

Akrilik PVC Zemin Kaplama Acryflex-T Cushion Sistem

Acryflex-T Cushion Tenis Kort Kaplama Sistemi uluslararası standartlarda üretilmektedir.

Acryflex-T Cushion özellikle asfalt alt yapı şartlarında mükemmel performansı, uzun ömürlü oluşu, cushion süspansiyonu ile oyuncuya sağlıklı ve yüksek performanslı bir oyun sağlar.

Orta hızlı bir kort yüzeyi oluşturduğundan oyun refleksini kolaylaştırır.

Belgeler

Acryflex-T Cushion Sistem CUSHİON GRANÜL DOLGU SİSTEM AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

Ürün Hakkında

Sistem bileşenleri:

Acrylic Primer 367-28(Akrilik Primer)

Acrylic Resurfacer 367-30(Akrilik Resurfacer)

Unirubber 367-40 (Cushion Kaplama)

Precoat 367-200(Akrilik Renk Katı)

Overline(Çizgi Boyası)

Glosscoat 367-F (UV koruyucu akrilik şeffaf vernik)

Sistemin toplam kalınlığı zeminin düzgünlüğüne bağlı olarak 2,5-3 mm aralığındadır.

Türkiye’de ve dünyada pek çok deneyimli uygulayıcı firmalarının yüzlerce korta imza attığı ürünümüz aynı zamanda ekonomik oluşundan dolayı tercih edilmektedir.

Tenis kulüpleri, üniversitelerin spor birimleri, askeri tesisler, oteller, toplu konutların spor saha zeminlerinde kaliteli ve performansı bir sistem oluşturur.

Sistem komponentlerin tamamı saf akrilik polimer bazlıdır ve çevre dostu ürünler olup fenol türevi içermezler.

SİSTEM KOMPONENTLERİ

ACRYPATCH 367-C

ACRYPATCH 367-C yüksek dayanımlı akrilik latex bağlayıcılı,

silis kumu ve çimento ile karıştırlarak beton ya da asfalt zeminlerde

tamir amaçlı kullanılan akrilik latex polimerdir.

ACRYLIC PRIMER 367-28

Akrilik Primer 367-28 (beton için kullanılan bir primer olup, onarım ürünlerinin ve kaplama uygulamalarının daha iyi bir şekilde yapışmasına katkıda bulunur). Akrilik Primer 367-28 % 100 akrilik bir emülsiyondur ve sprey, rulo veya fırça ile tatbik edilebilir. Akrilik Primer 367-28 kullanıma hazırdır. Seyreltilmeye ihtiyaç duyulmaz.

ACRYLIC RESURFACER 367-30

ACRYLIC RESURFACER 367-30, konsantre %100 akrilik latex bağlayıcılı, silis kumu ile karıştırlarak beton yada asfalt zeminlere uygulanan tek komponentli bir akrilik latex polimerdir. ACRYLIC RESURFACER 367-30 tenis kort sisteminin uygulanacağı beton veya asfalt zeminin ve cushion sistemin aderansını arttırmak amacıyla kullanıldığı gibi mevcut akrilik yüzeylerin tekrar PRECOAT 367-200 Tenis Kort Boyası ile boyanması öncesi astar olarak da kullanılabilir.

UNIRUBBER (CUSHION) 367-40

UNIRUBBER 367-40 özel granülimetrik kauçuk ve %100 yüksek performanslı latex bağlayıcı içeren pigmentsiz bir tenis kortu altyapı malzemesidir. UNIRUBBER 367-40, Acrylic Resurfacer 367-30 üzerine 3 ila 10 kat uygulanır. Böylece özel granülimetrik kauçuk partikülleri 1-3 mm kalınlığında sıkıştırılmış homojen bir kalınlık oluşturur.

PRECOAT 367-200

PRECOAT 367-200 özel granülimetrik quartz dolgulu %100 akrilik latex bağlayıcılı, talebi halinde özel renkleride üretilebilen, yüksek kaliteli bir kaplamadır. PRECOAT 367-200 oyun hızını kontrol etmek amacıyla belirli bir tekstüre yapıda formüle edilmiştir. Kauçuk squeege aparatla uygulanması quartz granüllerin zeminin en küçük noktalarına kadar homojen dağılımın sağlayarak çok düzgün, sert ve yırtılma direnci yüksek bir kaplama oluşturur. Ayrıca mevcut boyalı tenis kortu zeminlerinde yenileme amaçlı da kullanılabilir. oyun hızını kontrol etmek amacıyla ince quartz ile formüle edilmiştir. Kauçuk squeege aparatla veya rulo ile uygulanması quartz granüllerin zeminin en küçük noktalarına kadar homojen dağılımın sağlayarak çok düzgün, sert ve yırtılma direnci yüksek bir kaplama oluşturur. Ayrıca mevcut boyalı tenis kortu zeminlerinde yenileme amaçlı da kullanılabilir

OVERLINE 367-F

OVERLINE 367-F %100 akrilik latex bağlayıcılı, talebi halinde özel renkleride üretilebilen, yüksek kaliteli bir çizgi boyasıdır.

Akrilik sistem zeminlerde oyun alanlarının gerekli çizgi ve hatlarının belirlenmesinde kullanılır.

GLOSSCOAT 367-T

GLOSSCOAT 367-T şeffaf/renkli, özellikle PRECOAT 367-200 üzerine uygulanması için geliştirilmiş tek komponentli bir akrilik latex polimer verniktir. GLOSSCOAT 367-T tenis kortları, voleybol ve basketbol sahalarında PRECOAT 367-200 üzerine uygulanmak suretiyle yüksek dayanımlı yüzeyler oluşturur. Özellikle yeni kaplanmış zeminlerde çok iyi sonuç verir.(teknik şartname doğrultusunda tercihen kullanılır.)

Ürün Yapısı

Akrilik zeminde kayma, kaydırma olmaz, elastik yapısı nedeniyle kırılmaz, çatlamaz. Açık ve kapalı alanlar için düşünülmüş, en az 10 C hava sıcaklığı ve yağışsız havalarda uygulanabilen bir kaplamadır.


You cannot copy content of this page