Pvc Zemin Kaplama

PVC zemin kaplamalarının öne çıkan özellikleri…

PVC zemin kaplamaları çok yönlü ve dayanıklı zemin kaplamalarıdır. Çok çeşitli renk, doku ve desenlerde bulunur, suya dayanıklıdır ve uzun süre dayanıklılığıyla bilinir.

Bu tip döşeme, ticari zeminler için olduğu kadar konutlar için de en iyi çözümdür. Bakımı kolaydır ve mükemmel tasarımı ile bilinir.

Alternatif Çeşitleri Göz Kamaştırır…

Tasarımlar ahşap, seramikten su, granit ve diğer çeşitli şekilleri taklit eden farklı desen ve renklerde renkli döşemeye kadar çeşitlilik gösterir.

PVC yer döşemelerinin güzel desenleri neme karşı dayanıklıdır ve tüm iklim koşullarına uyarlanabilir. Bu tür döşemeler, aşırı sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlayan güçlü bir iç çekirdeğe sahiptir.

 

Vinil (PVC) zeminler ses, leke ve kir birikimine karşı dayanıklıdır ve anti-alerjiktir. Temizlemesi kolay PVC döşeme, zemini lekelerden ve nemden koruyan çeşitli kaplamalarla birlikte gelir.

Evlerde, mutfaklarda, banyolarda, spor salonlarında, okullarda, hastanelerde, spor merkezlerinde ve mağazalarda kullanılabilir.

PVC yer döşemeleri fayans, plaka ve levha olarak farklı aralıklarda mevcuttur. İlk ikisi kendinden yapışkanlıdır ve tutkal kullanılmadan sabitlenebilir. Yapraklar, yüzeyin birleştirilmesine yardımcı olur ve daha büyük görünür. Fayans ve plakalar geniş bir oda için ideal bir seçenekken, levha bir banyo veya yatak odası için idealdir.

Seçerken Bunlara Dikkate Edin!

PVC yer döşemesini seçerken, kaymaz bir işlem olup olmadığına bakın. Akustik absorpsiyon özelliğine sahiptir ve kurulumu kolaydır, beton, parke veya kontrplak üzerine monte edilebilir.

Stabilitesi ve su geçirmezliği sayesinde evdeki her oda için mükemmel bir seçimdir. PVC zeminlerin paspas ve su ile temizlenmesi kolaydır. Yüzeydeki kaplama lekelere, neme ve solmaya karşı koruma sağlar.

Polivinil zeminler, parke zeminlerin aksine çizilmelere ve oyuklara karşı doğal olarak dayanıklıdır. Bu zeminleri temiz ve pırıl pırıl tutmak için düzenli olarak paspaslayın veya elektrikli süpürge ile süpürün.

PVC döşeme, mukavemeti ve dayanıklılığı nedeniyle büyük rahat bir zemin malzemesidir.

Eşsiz kalite karışımı ile inşaat sektörü için mükemmel seçimlerden biridir.

Çevre dostu malzemeden yapılmış ve geçirimsiz doğa nedeniyle, bu döşeme mutfaklarda ve banyolarda tercih edilir.

PVC Döşeme, konut, otomotiv ve yüksek elektrik güç kontrol odaları gibi çeşitli endüstrilere harika uygulamalar sunar.

Sağlık, perakende, konut, ticari veya endüstriyel olsun, PVC herhangi bir odaya veya alana uygun fiyatlarla uygulanabilir.