Danışma Hattı: 0212 620 88 21

 

Viva Serisi

Ado Floor Grit Collection Viva Serisi

Ahşabın doğal ve sıcak güzelliğinin tercih edileceği kişisel kullanım alanları ile doğal huzuru ve enerjiyi barındıracak toplu alanlar için ideal bir seridir.

Aşınmaya ve zorlu kullanım koşullarına karşı dayanıklı, yanmayan, anti bakteriyel ve yüksek ses yalıtımına sahip GRİT serisi ile mimaride yaşanabilir ortak alan anlayışını bir adım ileri taşıyoruz.

GRİT COLLECTİON VİVA SERİSİ

  • Tasarımın gerçek yeri doğalın güzelliği
  • Yanmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.
  • Suya ve neme karşı en dayanıklı zemin malzemesidir.
  • Yüzey aşınmazlığı en üst seviyededir.
  • Yoğun yaya trafiğine dayanıklıdır.

Renkler

Kullanım Alanları

Zemin Uygulamaları

‣ Havalimanı & Terminal
‣ AVM & Foodcourtlar
‣ Mağaza ve Restoran

Son derece dayanıklı, yanma ve çizilmelere karşı yüksek sağlamlık sunan ürünlerimiz ile ortak kullanım alanlarına yepyeni bir vizyon katıyoruz.

okul-grit örneği

‣ Okul ve Oteller
‣ Ofis, Çalışma Odaları
‣ Bekleme Salonları

Yoğun olarak kullanılan ortak alanlarda sessiz, güvenli ve modern bir estetik anlayışı ile zeminlerde geleceğin dünyasının temellerini bugünden atıyoruz.

konferans salonu kaplama örneği

‣ Konferans Salonu
‣ Yönetim Binaları
‣ Sinema, Opera, Tiyatro

Yüksek ses yalıtımı özelliği ve konforlu yapısı ile GRİT serisi her alanda eksiksiz bir konfor sunarken sizin sadece anın tadını çıkarmak kalıyor.

fuar grit örneği

‣ Fuar Alanları
‣ Sosyal Tesisler
‣ Galeri Salonları

Attığınız her adımda güven ve rahatınız için yüksek teknoloji ile üretilen serilerimizi yaşamın olduğu her yerde sizin için kullanıyoruz.

UYGULAMA ENDEKSİ

Suya ve neme karşı dayanıklı

Ortak kullanım alanlarında, ıslak ve kuru tüm zeminlerde katmanlı yapısı ile suya ve neme karşı maksimum dayanıklılık sağlamaktadır.

LVT ile Benzersiz bir sessizlik

İnsan trafiğinin yoğun olduğu okul, hastane, labaratuvar gibi alanlarda işlevsel, diğer mekanlarda seçkin bir sakinlik için GRIT mükemmel bir çözümdür.

Antibakteriyel özellik

Anti bakteriyel ve uzun süreli dayanıklı yapısı ile ADO FLoor ürünleri toplu kullanım alanlarında maksimum hijyen ve temizlik ortamı yaratmaktadır.

Yerden ısıtma ile uyumlu

Yüksek teknoloji ile üretilen GRIT serisinde kontrol edilebilir ısı geçirgenliği özelliği ile kamusal alanlarda yerden ısıtma ile uyumlu uygulama modelleri sunmaktadır.

Yanmaya karşı dayanıklı

GRIT serisinde kullanılan yüksek teknoloji ürünü bileşenler sayesinde farklı ısı derecelerinde yanmalara karşı yüksek dayanım özelliği sağlanmaktadır.

Yoğun yaya trafiğine uygun

Ortak kullanım alanlarında yoğun baskı ve trafiğe bağlı olarak oluşabilecek aşınma ve zorlanmalara karşı dayanıklı ve estetik çözümler sunmaktadır.

You cannot copy content of this page