Venetto_xf2_2,5mm Linolyum PVC Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama iş yerinizde ve evinizde yaşam standartınızı yükseltir

Epoksi Zemin kaplama, reçine esaslı bir zemin kaplama sistemi olup, genellikle sanayi alanlarında kullanılır. Epoksi zemin kaplama, son yıllarda mağaza, ev ve işyeri dekorasyonunda uzun yıllar dayanabilen ve ağır yüklere dayanabilen yüksek performansı, pürüzsüz ve dayanıklı yönleriyle  tercih sıralamasında yerini garantilemiştir.

1980’lerde ülke gündemine giren reçine eksenli Epoksi zemin kaplama, uygulanan mekanlarda ferahlık ve hijyen gibi pek çok özellik sağlıyor.

Dekoratif ve Renk değişimiyle çalışma alanlarını daha çekici kılar

Epoksi kaplamalar, çok çeşitli renklerde monte edilebilir ve endüstriyel döşemelerinizin görünümünü gerçekten değiştirmeye yardımcı olur.

Diğer bir avantaj, belirli stok ve makineleri depolamak için depo ortamınız boyunca açık ve özlü alanlar ve konumlar sağlayarak sınırlama ve şablon oluşturma sağlayabilmenizdir .

Bunun da ötesinde, deponuzu bölümlere ayırarak ve işaretleyerek, yürüyüş yollarının nerede olduğunu ve yalnızca makine veya yayalar için hangi alanların olduğunu tanımlayarak işyeri kaza riskini azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Epoksi kaplama ile Trafiği düzenleyebilirsiniz…

Dahası mekan sahibinin tercihi ve hobisine göre Epoksi zemin kaplama ile bir fotoğrafın veya beğenilen bir tablonun zemine uygulanmasıyla farklı bir atmosfer oluşur.