Epoksi ve 3D epoksi zemin kaplamalar…

3D epoksi zeminler

3D epoksi zeminlerle, dediğimiz gibi, ikincisi, özellikle tasarımda yenilik yapmak isteyen evlerde öncelikli olarak tercih edilir.

Epoksi zemin sistemlerinde harika ve büyüleyici bir görünüm oluşturan ve zeminlerin kesinlikle süper gerçekçi ve çok orijinal görünen muhteşem üç boyutlu görüntülerle doğayı yaşam alanlarınıza taşıyan ve sağlayan yeni 3D epoksi zeminler şimdi daha da cazip yönleriyle öne çıkıyor.

3D epoksi reçine zeminler yer döşemelerine süper modern bir ortam oluşturur.  nda ilk tasarımlar deniz ve yaratıkların kahramanı olmasına rağmen, deniz hayvanlarının (yunuslar ve diğer balıklar dahil) fantastik sahnelerine yol açmasına rağmen, farklı tercihlerin de öne çıkan alternatifler oluşturması uzun sürmedi ve şimdi 3D Epoksi ile evinizi, ofisiniz çiçek tarlasına çevirmeniz içten bile değil.

Bu olağanüstü görüntü efektlerini elde etmek için fotoğraflar özel makinelere yazdırılır ve daha sonra epoksi ve koruyucu bir malzeme ile kaplanır.

Epoksi zemin kullanmanın avantajlarından biri ve kolaylığı, bu malzemenin önceden mevcut zeminlerin kaldırılmasını gerektirmemesidir.

Öte yandan, bu kaynak kendiliğinden yayılan karakteri nedeniyle yenilenecek klasörleri ve seramikleri düzleştirir. Ayrıca, pahalı dolum veya tesviye çalışmaları yapmak zorunda kalmadan, nihai temeldeki gözenekleri veya çatlakları tamamlamaya izin verir.

Yaşam alanlarınızı yaşanabilir kılan epoksi zemin sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için konunun uzmanı –Çağrı Epoksi ve PVC kaplama sistemlerini– aramanız yeterlidir.