Sanayi ve İmalat mekanları için ideal tercih EPOKSİ COATİNG kaplama…

Sanayi bölgeleri için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Özellikle sanayi bölgesinde metal işleme, lazerle kesme ve büyük parçaların taşınması, sizi güvende tutacak ve çalışma alanınızı temiz tutacak dayanıklı bir zemin gerektirir.

Sanayi bölgeleri için Epoksi Coating zemin kaplama sistemi (patentli endüstriyel epoksi zemin kaplamalarımız dahil) sıcaklığı, tutuşu ve esnekliği yönünden tercih sebebidir.

Epoksi Coating zemin kaplama, üzerinde rahat hareket sağlayan, ayaklı ve tekerlekli tezgahların manevrasına dayanabilecek sağlam endüstriyel beton zemin kaplamaları sağlar.

İlaç Üretimi için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Uçucu kimyasallarla uğraşırken, kolayca temizlenebilen güçlü, aside dayanıklı endüstriyel bir zemin kaplamasına sahip olmak çok önemlidir. Beton zemin kaplamalarımız, ilaç üretim döşemenizin altındaki kirletici ihtimalini tamamen ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda endüstriyel zemin sızdırmazlık ürünümüz, farmasötik ürünlerinizi olabildiğince saf tutmak için çifte güvenlikli işlev görür.

Yiyecek ve İçecek Üretimi için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Epoksi Coating zemin kaplama, çalışmak için güzel bir mekan isteyen bir yiyecek ve içecek üreticisi için mükemmel bir zemin çözümüdür.

Epoksi Coating zemin kaplama, yiyecek ve içecek üretim sürecinize ekstra bir güvenlik katmanı ekler ve ek bir endüstriyel zemin sızdırmazlık maddesi eklemek, mutfağınızın ve yiyecek hazırlama odalarınızın bakımını kolaylaştırabilir ve küf, bakteri ve nemden korumayı garanti eder.

Depolama için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Ürünlerinizi nemsiz, yük dostu bir mekanda saklamak, bir ürünü nakletmeye hazırlanmanın en önemli unsurlarından biridir. Epoksi Coating zemin kaplama serimizle deponuzu kolayca paketleyip paketinden çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Çağrı Zemin Epoksi ve PVC Zemin Sistemleri olarak, beton zemininizin yeni görünmesini sağlayan ve mallarınız ile zemin kirleticileri arasında ekstra bir engel oluşturan Epoksi Zemin Kaplama sistemleri ve sızdırmazlık maddesi konusunda uzman kadromuzla hep yanınızda olacağımızı unutmayın.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]